Dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Kole, z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych, odbyło się spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Podczas uroczystości Starosta Kolski Robert Kropidłowski złożył życzenia, a także podziękował wszystkim nauczycielom oraz pracownikom oświaty za codzienną pracę i trud wkładany w edukację oraz kształtowanie młodych pokoleń.
Z tej okazji 20 nauczycieli ze szkół ponadpodstawowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Kolski odebrało Nagrody Starosty Kolskiego.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Dodane:12 Czerwiec 2026 20:07:27 | Wydarzenia