W dniu dzisiejszym tj. 27 sierpnia br. w siedzibie Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych nadanych postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
W imieniu Wojewody Wielkopolskiego Michała Zielińskiego uroczystego wręczenia odznaczeń dokonała Wicewojewoda Aneta Niestrawska.
Wśród wyróżnionych znalazł się Członek Zarządu Powiatu Kolskiego Pan Henryk Tomczak, który otrzymał Srebrny Krzyż Zasługi.
Gratulujemy!!!
Dodane:12 Czerwiec 2026 20:07:27 | Wydarzenia